Aktuálna cesta: úvod / rôzne /

Editorial

autor: admin | pridané: 27. 12. 2012 | komentáre 2
rubrika: rôzne

Máte pred sebou prvé číslo časopisu HIGH&Style, štvrťročníka, v ktorom vám budeme pravidelne štyrikrát do roka prinášať články, recenzie a profily z prostredia kvalitnej reprodukcie obrazu a zvuku. Začať s vydávaním nového časopisu v čase recesie, keď má takmer každý z nás hlbšie do vrecka môže byť pre niekoho povážlivo odvážne, pre iného neuvážené ba dokonca nerozvážne. Poväčšine s takýmito názormi som sa stretával posledné týždne počas prípravy prvého čísla HIGH&Style, ktoré práve držíte v rukách. Pri podobných otázkach mi však vyvstáva otázka obdobná. Kedy je teda ten správny čas? O týždeň, o mesiac, o rok….Začínať na štartovej čiare je vždy zložitejšie ako naskočiť si do dobre rozbehnutej štafety. O čo väčší je však pocit zadosťučinenia, keď sa dostaví prvý, aj keď iba čiastkový výsledok. Prvé číslo nie je dokonalé, ale práve to nás bude poháňať a motivovať, aby sme sa neustále zlepšovali a prinášali vám množstvo kvalitného čítania a informácií z oblasti hi-fi a High End. Niekoľko pokusov viac alebo menej vydarených tu už bolo, ale iste mi dáte za pravdu, že časopis venujúci sa trendom i klasike v oblasti HIGH END zvukových a obrazových technológií nám na Slovensku chýbal. V posledných rokoch som si prial sadnúť si, vyložiť nohy a zobrať do ruky časopis, ktorý nebude iba o pekných stránkach, ale aj kvalitnom čítaní. Verím, že ste na tom podobne a my sa vám budeme snažiť toto prianie splniť.

Oliver

komentáre 2

  1. Dobrý den, on ten časopis o hifi, high end technice, hudbě atd.. nechyběl jen na Slovensku, u nás v kotlině to bohužel není o nic lepší, časopisy typu Stereo/Video a Video/Dom. kino, to je absolutní hrůza!!! A bohužel, ani již dva roky nevidávaný High end magazín nebyl jiný!!!! Časopis o high endu by měl alespoň jak já ho chápu a vnímám vypadat alespoň tak, jak to na domácí české scéně přináší internetový magazín Audiodrom, pokud se vám toto podaří naplnit , tak jsem pravidelným čtenářem, bude se časopis prodávat i v Čz? Díky a přeji úspěch. J.H

    1. Jaromír Hlaváč pridal(a) komentár — 28. januára 2013

  2. Dobrý den prajem!
    Záväzne si u Vás objednávam na dobierku staršie čìsla časopisu High&Style a to tieto čìsla:č.1 a 2/2013,ktoré mi zašlite na adresu Juraj Kender Žitavská151 Trávnica 941 46 tel.0944 308 674. Za kladné vybavenie mojej objed.Vám vopred ďakujem .

    2. juraj kender pridal(a) komentár — 8. januára 2014

Napíšte komentár

© 2013 High&Style | 28 úloh | vygenerované za 0,596 sekundy. Prihlásiť sa |